Терапевт розповіла, в який час доби найкорисніше пити воду

вода

Сімейний лікар, терапевт Людмила Сердюк у коментарі Фактам ICTV розповіла, в який час доби найкорисніше пити воду.

– Питання не пусте, оскільки більшість кардіологів сходяться на думці, що в 90% випадків ми п’ємо воду не в той час, – зазначила терапевт.

За її словами, що стосується кількості води, то цілком достатньо двох літрів на день. Усе, що понад цю норму, створює зайве навантаження на нирки.

Зараз дивляться

Отже, сімейний лікар рекомендує:

  • пити перші дві склянки води відразу після пробудження – це допоможе запустити роботу буквально всього організму;
  • одну склянку води випивайте за 30 хвилин до їди – це допоможе прискорити метаболізм і поліпшити роботу травних органів загалом;
  • одна склянка води прямо перед сном дає змогу не тільки міцніше спати, а й знижує навантаження на серце. Якщо завести таку щоденну звичку, ризик серцевого нападу уві сні знизиться на 95%.

За словами медика, ще один плюс пити воду перед сном – це профілактика нічних судом у ногах.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка