Знадобилося 8 км гіпсу: у Львові в січні дістали травм понад тисячу городян

гипс
Джерело: Depositphotos

Протягом січня 2022 року до травмпунктів Першого медичного об’єднання Львова звернулася 1 371 особа: 739 осіб до 8-ї лікарні та 571 до лікарні швидкої допомоги.

Це на 411 пацієнтів більше, ніж минулого року, тобто, майже на третину.

Зараз дивляться

Підраховано, що для того щоб надати допомогу всім постраждалим, травматологи 1 ТМО Львова використали майже 8 км гіпсу. Цього вистачить, щоб 6 разів обмотати проспект Свободи в місті – від Оперного театру до пам’ятника Міцкевича.

Більшість травмованих, 60% всіх звернень, чоловіки. Найбільш часті падіння зафіксовані на проспекті Червоної Калини та вулиці Володимира Великого.

– Рекордсменами з переломів у січні стали передпліччя – 45% звернень. Потім зламані шийки стегна – 25% і нижні кінцівки – 20%, – розповів завідувач відділенням невідкладної допомоги 8-ї лікарні 1 ТМО Олег Малетич.

Найбільш напруженим для фахівців видалося 3 січня, коли черговий травматолог 8-ї лікарні Валерій Ласлофі за зміну прийняв 40 пацієнтів і ледь зміг відмити від гіпсу руки.

На лікарняних ліжках 1 ТМО Львова у січні опинилися 285 пацієнтів: 171 у 8-й лікарні та 110 – у Лікарні швидкої допомоги. Більшість – жінки, їх 65%.

Один з найскладніших випадків травмування стався 9 січня. Літня жінка під час падіння на вулиці отримала відкритий перелом гомілки. Її довелося терміново оперувати. Хірург-травматолог Володимир Баляс той день не виходив з операційної з 8.00 ранку до 4.00 ночі. Він прооперував 12 пацієнтів з травмами різного ступеня тяжкості.

Джерело: 1 ТМО Львова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка