Covid-19 повернувся: в Індії зафіксовано перший випадок зараження варіантом ХЕ

коронавирус
Джерело: Depositphotos

Індія повідомила про перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію типу XE в Мумбаї. Інфіковано жінку, яка повністю вакцинована.

Результати 11-го секвенування геному, оголошеного міським громадським органом Муніципальної корпорацією Бриханмумбаї (BMC), показали, що один зразок позитивний на варіант XE, а інший – на варіант Kappa.

За словами офіційних осіб BMC, позитивний результат на варіант XE виявлений у повністю вакцинованої 50-річної жінки без супутніх захворювань та безсимптомної. Вона приїхала з Південної Африки 10 лютого і раніше не мандрувала. Після прибуття вона мала негативний результат на вірус.

Жінка, художниця по костюмах, була щеплена від вірусу двома дозами вакцини Comirnati.

Що відомо про новий варіант Covid XE

Всесвітня організація охорони здоров’я відзначила появу нового варіанта коронавірусу XE – гібрида варіантів Oмікрон BA.1 та BA.2. Covid-варіант XE був виявлений у Великій Британії ще у січні, але Агентство з безпеки охорони здоров’я Великої Британії заявляє, що наразі недостатньо доказів, щоб робити висновки про трансмісивність і тяжкість цього варіанту, а також про те, наскільки ефективні проти нього вакцини.

Джерело: Hindustan Times

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка