Холера уже в окупованому росіянами Маріуполі. Та лікарі і розвідники попереджають про можливий спалах інших вкрай небезпечних інфекційних захворювань.
Холера, дизентерія та інші захворювання можуть стати причиною загибелі тисяч маріупольців до кінця цього року.
– Епідемічна ситуація з кожним днем погіршується. Масові поховання по всій території міста плюс дощі та підвищення температури повітря. Як результат – масове зростання інфекційних захворювань, – мер Маріуполя Вадим Бойченко.
Дизентерія, холера та інші небезпечні інфекційні хвороби можуть стати причиною загибелі близько 10 тисяч маріупольців до кінця року.Це стверджують лікарі і підтверджує британська розвідка.

Вадим Бойченко вважає, що потрібно об’єднатись міжнародним місіям Червоного Хреста та ООН для створення стійких зелених коридорів для початку масової евакуації людей з міста поки ще не пізно.
Джерело: Маріупольска міськрада
Фото: Маріупольска міськрада