Із зеленої у жовту: в Україні зміняться зони карантину у першій половині вересня

Із зеленої у жовту: в Україні зміняться зони карантину у першій половині вересня
Джерело: Depositphotos

Україна може вийти із зеленої зони епідемічної небезпеки вже в першій половині вересня.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко під час брифінгу 7 вересня.

За його словами, у KSE і раніше прогнозували, що протягом першої половини вересня Україна вийде із зеленої зони. Після цього з’явився коментар Міністерства охорони здоров’я про те, що країна може перейти до жовтої зони, адже виконано всі передумови для цього.

Зараз дивляться

Ганичеко розповів, що МОЗ вже спрямувало клопотання, щоб національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зібралася та зафіксувала вихід України із зеленого рівня.

– Найімовірніше, цей вихід відбудеться з понеділка, це знову ж таки відповідно до коментарів МОЗ, і це цілком відповідає тому, як ми бачимо розвиток подій, – зазначив він.

Очільник KSE додав, що сценарій, який реалізується в третьому кварталі, близький до жовтого сценарію.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко раніше повідомив, що з 13 вересня Україна може перейти до жовтої зони епідемічної небезпеки.

Таким чином в Україні запровадять додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і стосуються масових заходів. Водночас транспорт працюватиме у звичайному режимі.

Джерело: KSE

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка