Китай приховує цінні відомості: походження пандемії Covid-19 поки залишається загадкою

коронавирус
Джерело: Depositphotos

Останнє розслідування Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо причин й походження пандемії Covid-19 не принесло результатів. Причина – немає даних з Китаю.

ВООЗ розцінює небажання співпрацювати як ще один удар з боку Пекіна по багаторічних зусиллях вчених та епідеміологів дізнатися нарешті, як почалася пандемія.

У своєму звіті експерти організації повідомляють, що згідно з отриманими даними, новий коронавірус, який викликає Covid-19, ймовірно, походить від тварин, а точніше – від кажанів.

Зараз дивляться

Однак через брак даних, особливо з Китаю, де перші випадки були зареєстровані в грудні 2019 року, неможливо точно визначити, як вірусом вперше інфікувалася людина.

Повідомляється, що генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус двічі надсилав запит китайському уряду в лютому цього року з проханням надати додаткову інформацію. В організації все ж визнали, що Китай тоді надав дані у відповідь на запит, але лише частково.

Витоки пандемії, що забрала життя не менше 15 млн осіб, політизовані, пише видання. Саме тому важливо встановити, що сталося, щоб запобігти подібним спалахам у майбутньому.

Джерело: CTV News

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка