На тлі скорочення карантину: в Ізраїлі роздаватимуть мільйони експрес-тестів на Covid-19

израиль
Джерело: Depositphotos

Влада Ізраїлю заявила про свою готовність вже наступного тижня роздати громадянам країни від 25 до 30 млн експрес-тестів на Covid-19. У перших рядах одержувачів будуть найбільш вразливі категорії населення: пенсіонери і школярі.

Повідомляється, що в першу хвилю розподілу кожен учень отримає набір з шести домашніх тестів з можливістю повторної доставки.

Пенсійні установи отримають 2,5 млн наборів, 450 тис. передадуть нужденним сім’ям і 350 тис. студентам коледжів і університетів.

Зараз дивляться

– Уряд продовжить робити кроки, які дозволять громадянам Ізраїлю пройти через хвилю Омікрон, – підкреслив у своїй заяві прем’єр-міністр країни Нафталі Беннет.

Очікується, що попит на експрес-тести зросте після оголошення уряду про те, що обов’язковий період карантину для інфікованих ізраїльтян буде скорочений з тижня до п’яти днів.

Щепленим людям, які інфіковані, але не мають симптомів, буде потрібно два негативних тести на антиген, на четвертий і п’ятий день, щоб вийти з карантину. Нещеплених протестують на п’ятий день, але не в домашніх умовах, а в спеціальному центрі.

Нові правила повинні набути чинності наступного тижня, в середу.

Джерело: The Times of Israel

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка