Новий рік у червоній зоні? Чи покращаться епідпоказники у деяких регіонах

Новий рік у червоній зоні? Чи покращаться епідпоказники у деяких регіонах
Джерело: Depositphotos

В Україні найближчим часом з червоної зони адаптивного карантину можуть вийти два регіони. Йдеться про Вінницьку та Хмельницьку області.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко в інтерв’ю одному з видань.

– Зараз практично кожен регіон може вийти найближчим часом з червоного рівня епіднебезпеки. Стримує коефіцієнт виявлених випадків – скільки з протестованих зразків є позитивними, є підтвердженими випадками захворюваності на Covid-19, – розповів він.

За словами Ганиченка, у Вінницькій та Херсонській області не перевищений коефіцієнт виявлення Covid-випадків, але за граничні показники виходить рівень госпіталізацій.

Зараз дивляться

У Київській школі економіки вважають, якщо регіони зараз візьмуть під контроль коефіцієнт виявлення випадків, вони можуть вийти з червоного рівня до початку 2022 року.

– Коли регіони почали входити в червону зону, ми в Київській школі економіки говорили, що очікуємо ще у 2022 році червоні регіони. Адже зараз Дельта-хвиля, для її стримування необхідно більше часу, більш жорсткі обмеження, – наголосив експерт.

Якщо у регіонах не буде швидкого взяття під контроль коефіцієнта виявлення випадків, тобто нарощування тестування, то деякі регіони можуть не вийти з червоної зони перед Новим роком.

Станом на 10 грудня у червоній зоні карантину перебувають Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Вже 13 областей перейшли до жовтої зони, що означає низькі показники рівня захворюваності.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка