Обмежили авіарейси з Африки: в Ізраїлі виявили випадок зараження новим Covid-штамом

Израиль
Джерело: Depositphotos

Уряд Ізраїлю ухвалив рішення обмежити авіарейси з семи країн африканського континенту – ПАР, Лесото, Ботсвана, Зімбабве, Мозамбік, Намібія і Есватіні. Причина – виявлення там випадків зараження надзвичайно небезпечним новим варіантом Covid-19 – B. 1.1.529.

Ситуацію ускладнює те, що Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю оголосило про виявлення B1.1.529 у ізраїльського туриста, який повернувся з Африки. Медики досліджують ще два випадки можливого зараження цим штамом. Всі троє людей були вакциновані.

Повідомляється, що, якщо комусь із громадян Ізраїлю потрібно буде відвідати одну з перерахованих країн, йому знадобиться на це дозвіл спеціальної державної комісії.

Зараз дивляться

Досить жорстко поводиться держава і з тими, хто повертається до Ізраїлю з країн, внесених до червоного списку епідемічної небезпеки. Навіть якщо людина повністю вакцинована від Covid-19, їй все одно треба пройти семиденний карантин в спеціальних готелях.

Покинути місце ізоляції можна тільки після двох негативних ПЛР-тестів. Якщо людина відмовляється це робити, їй доведеться залишатися в місці ізоляції ще не менше тижня.

Нагадаємо, що поки відомо про десять випадків зараження на новий варіант коронавірусу B. 1.1.529 Три були зафіксовані в Ботсвані, шість – в ПАР, ще один – в Гонконзі, у чоловіка, який приїхав з ПАР.

Джерело:  Newsru.co.il.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка