Отруєння шаурмою в Києві: у 60% хворих підтвердився сальмонельоз

шаурма
Джерело: Depositphotos

У Києві зафіксовано харчові отруєння після вживання вуличної їжі – шаурми. У Держпродспоживслужбі столиці повідомили, що перший випадок захворювання зафіксовано ще у четвер.

– На даний момент зареєстровано 23 випадки отруєння шаурмою, – повідомив голова Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан. – Серед постраждалих троє дітей. Їжу, що швидко псується, продавали з двох кіосків у Дарницькому районі столиці – на проспекті Бажана та вулиці Анни Ахматової. Люди отруїлися м’ясом, яке додавали до шаурми. Наразі підприємство, яке торгувало зіпсованим товаром, закрите. Усе обладнання демонтовано.

За його словами, у 60% тих, хто отруївся, підтвердився діагноз сальмонельоз.

– З цієї нагоди порушено кримінальне провадження. Проводяться слідчі дії. Також здійснюються заходи щодо недопущення реалізації цього м’яса на території Києва. Планується масова перевірка по місту кіосків із шаурмою, – додав Олег Рубан.

Сьогодні через масове отруєння відбулося засідання ТЕБ та НС. Було прийнято рішення з 21 червня  обстежувати усі ятки, ярмарки та агропромислові ринки у Києві на предмет дотримання правил безпеки та якості харчових продуктів. Тому що через спеку будь-який харчовий продукт за 20-30 хвилин перетворюється на отруту.

Зараз дивляться

Заходи державного нагляду (контролю) будуть проводитися за участі представників ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, РДА, департаменту промисловості, департаменту міського благоустрою та комунальних підприємств, на території яких здійснюється торгівля.

При виявленні порушень будуть застосовуватися штрафні санкції передбачені статтями 166-22 КУпАП Порушення вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів та 164 КУпАП Порушення порядку провадження господарської діяльності.

У Києві через отруєння шаурмою 19 людей, серед них троє дітей, потрапили до лікарні. Вони купували вуличну їжу в трьох точках Деснянського району.

Джерело
Сегодня
Теги
Київ
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка