Фото Відео Оновлено Новини

Планує жити: в Україні провели першу успішну операцію з трансплантації легень

операция
Джерело: Pexels

Перший українець, якому провели успішну операцію з трансплантації легень, поїхав додому. Органи дихання Віктора Бабія функціонують на повну.

Про це повідомила засновниця громадської організації Всеукраїнська платформа донорства iDonor Ірина Заславець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зараз дивляться

– Він дихає на повні груди. Крутить педалі тренажера. А ще коридором до журналістів ішов так швидко та впевнено, що мама з дружиною не могли його наздогнати, – розповіла вона.

За її словами, до операції чоловік не міг пройти навіть декілька метрів. Волонтер зазначила, що Віктор планує жити, дочекатися онуків та звозити сина на море.

– І бачили б ви, якими закоханими очима дивляться вони з дружиною один на одного. Вони більше не бояться втратити це. І знаєте, цей день – це наче змога доторкнутися до щастя, – написала вона.

Заславець процитувала слова генерального директора Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука.

– Українці не мають їхати закордон на лікування. За три-п’ять років ми наздоженемо світову медицину, а потім будемо переганяти. Ми класна держава, у нас буде класна медицина! Дай Боже сил усім, хто це наближає, – побажала волонтер.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка