Відео Новини

Просила милостиню на ліки: в Дніпрі до соцслужб потрапила дівчинка з неблагополучної родини

ребенок
Джерело: Depositphotos

Це відео зняло подружжя дніпрян біля одного з супермаркетів міста. 30-річний Олександр ішов повз магазин із дружиною. І побачили самотню дівчину, котра просила милостиню на східцях крамниці.

Чоловік, який сам батько трьох дітей, каже, що Настя, так назвалася дівчинка, вся тремтіла. Сказала дорослим, що просить гроші на ліки.

Зараз дивляться

– Було видно, що у дитини лихоманка, її аж тіпало. Ми спитали, на що просиш гроші. З’ясувалося, що на ліки. Адже вдома її ніхто не лікує, тому що мама п’яна, – розповів дніпрянин Олександр Борзов.

Дівчинка назвала номер телефону матері, але та не брала трубки. Подружжя відвезло малу до найближчої дитячої лікарні. Там її оглянули та нагодували. Дитина була у стані середньої тяжкості з підозрою на гострий бронхіт та пневмонію.

– Пневмонію ми виключили, продовжуємо лікувати дівчинку з приводу кашлю. З її слів, кашляти вона почала з понеділка, – пояснила лікарка-педіатриня Дніпровської дитячої лікарні №6.

За словами речниці патрульної поліції Дніпропетровської області Людмили Копиленко, до медзакладу згодом приїхали і правоохоронці. Знайшли маму та розповіли їй, де перебуває донька. Жінка негайно поїхала до стаціонару.

Вже наступного дня додому до Насті прийшли працівники районної служби у справах дітей. Вони повідомили, що на обліку родина дівчинки не перебувала. Соцпрацівників зустріла матір Насті. Жінка виховує сама двох дітей.

– Мати офіційно працевлаштована. Працює на двох роботах. Мешкає родина у чотирикімнатній квартирі, у дитини є своя кімната. Санітарний стан житла потребує покращення, але умови життя задовільні, – розповіла начальниця управління служби у справах діте1 центральної районної адміністрації Віта Кас’ян.

За її словами, наразі підстав вилучати дитину з сім’ї немає. Інформації про те, що матір зловживає алкоголем до служби не надходило.

Матір дівчинки Анна телефоном пояснила, що того дня вона зі старшим 15-річним сином була у лікаря. Настя після школи мала прийти додому, а пішла чомусь жебракувати. Мати зізнається, дитина і справді трохи застудилася. Чому пішла просити милостиню – не знає. І твердить – п’яною не була.

Чому аж до вечора не похопилась доньки, жінка пояснити не змогла. За неналежне виконання батьківських обов‘язків на матір склали адмінпротокол. Лікарі кажуть, що стан дівчинки задовільний, і її вже можна відпустити додому.  Та тепер без дозволу соцслужби доньку мамі не повернуть.

Автор сюжету: Софія Богуцька, Вікна новини

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка