Причина – відмова від Covid-вакцинації: в Америці масово звільняють медиків

медики
Джерело: Depositphotos

Сотні медичних працівників у Сполучених Штатах Америки масово звільняють або відсторонюють від роботи за недотримання вимог щодо вакцинації від Covid-19.

Раніше, у вересні, президент США Джо Байден оголосив про введення обов’язкової Covid-імунізації медичних закладів, які отримують відшкодування за програмами Medicare, що торкнулося близько 17 млн медичних працівників по всій країні.

У деяких штатах, зокрема Нью-Йорку, Каліфорнії, Род-Айленді і Коннектикуті, також встановлено вимоги обов’язкової вакцинації медичних працівників, які набудуть чинності цього тижня.

Зараз дивляться

Але назрівають побоювання з приводу нестачі персоналу в і без того перевантажених лікарнях, які все ще борються з новими випадками Covid-19. Деякі мережі лікарень заявили, що вони збільшили набір персоналу до крайнього терміну вакцинації, щоб стабілізувати свою робочу силу.

– Ми не можемо дозволити собі втратити жодної людини через це, – наполягає епідеміолог і професор Гарвардської медичної школи Джон Браунштейн.

За його словами, загалом щеплення працюють. Медичні працівники неймовірно серйозно ставляться до цієї вакцини, щоб захистити себе і своїх пацієнтів. Але спостерігається багато відстроченої допомоги у планових операціях і поведінковому здоров’ї саме через брак медичних працівників. Тобто будь-який негативний вплив створить ще більший тиск на систему охорони здоров’я.

Джерело: ABCnews

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка