Приймала пологи в підвалі: лікар з Бучі розповіла, як працювала в окупації

Буча
Джерело: УНІАН

Як, кому і в яких умовах доводилося надавати життєво необхідну допомогу в окупованій російськими нелюдами Бучі, розповіла одному з українських видань місцевий медичний працівник – лікар-терапевт Ірина Язова.

Ірина Язова

Ірина Язова

Ірина не тільки випробувала на собі всі жахи російської окупації, а й одна з небагатьох, хто в цих нелюдських умовах знаходив в собі сили і мужність надавати допомогу тим, хто її гостро потребував.

– Був ранок, коли довелося приймати пологи в одній з квартир, де не було ні води, ні світла, ні газу. Народилася дівчинка. Жінка, яка народила, перші дні окупації провела в підвалі, але потім пішла в квартиру. Наразі мама з немовлям в безпеці, – розповіла Ірина Язова.

За її словами, було і таке, коли окупанти обстріляли машину, в якій їхала сім’я з півторарічною дитиною. Пораненими вони змогли дістатися до Ірини, а вона надала їм всю необхідну допомогу.

Зараз дивляться

Лікар також розповіла і про місцевого жителя, якому рашисти прострелили ноги, коли він просто переходив дорогу. Якийсь час чоловік абсолютно безпорадний просто лежав на вулиці, доки йому не допомогли перебратися в будинок Ірини.

Самовідданість Ірини Язової не може не викликати захоплення і схиляння перед Лікарем, який виконував свій професійний обов’язок в умовах жахливої нелюдяності і звірства рашистської орди.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка