Рекордне Covid-зростання: у світі за тиждень зафіксували понад 21 млн хворих

коронавірус
Джерело: Depositphotos

У світі за тиждень зафіксували найбільшу кількість нових випадків коронавірусу з початку пандемії.

Про це повідомили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Так, у період з 17 по 23 січня у світі Covid-19 підтвердили у 21 362 288 людей.

– Цього тижня зареєстрували понад 21 млн нових випадків, це найбільша кількість щотижневих випадків, зареєстрованих з початку пандемії, – зазначили у ВООЗ.

Кількість нових хворих збільшилася на 5% порівняно з минулим тижнем, тоді як кількість нових смертей залишилася приблизно такою ж, як і протягом попереднього тижня, і становить 49 890.

Зараз дивляться

Регіон Східного Середземномор’я повідомив про найбільше зростання кількості нових випадків (на 39%), за ним слідують регіон Південно-Східної Азії (36%) і Європа (13%).

У Європі кількість тих, хто заразився коронавірусом, за тиждень перевищила 10 млн, і на неї припадає 47% всіх нових випадків інфікування у світі.

В Африканському регіоні та Північній і Південній Америці захворюваність знизилася відповідно на 31% і 10%. А кількість нових випадків у регіоні Західної частини Тихого океану залишилася такою ж, як протягом попереднього тижня.

Водночас у Південно-Східній Азії стрімко збільшилася кількість смертей – на 44%, а у Східному Середземномор’ї – на 15%. В Африці, у регіоні Західної частини Тихого океану, і Європі цей показник зменшився відповідно на 14%, 12% і 5%.

За даними ВООЗ, за минулий тиждень найбільше випадків зареєстрували у США (понад 4 млн), Франції (понад 2 млн), Індії (понад 2 млн), Італії (понад 1 млн) та Бразилії (понад 800 тис.).

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка