Скоро має бути падіння: Україна проходить пік смертності від Covid-19

Скоро має бути падіння: Україна проходить пік смертності від Covid-19
Джерело: Depositphotos

Україна зараз проходить піковий період за смертністю від коронавірусу. Так, днями мають зафіксувати досить впевнене падіння цього показника.

Про це повідомив голова робочої групи Національної академії наук України з математичного моделювання проблем, пов’язаних з пандемією Covid-19, Ігор Бровченко.

За його словами, щонайменше останні три-чотири дні смертність від коронавірусу в Україні не зростає.

Зараз дивляться

– Ми ще не можемо однозначно стверджувати, що смертність пішла на спад, але ми можемо сказати, що вона вже припинила зростання, – каже експерт.

Бровченко додав, якщо пік щодо захворюваності вже пройдено близько двох тижнів тому, то можна очікувати, що зараз країна проходить піковий період за смертністю.

Він також додав, що загалом в Україні останні декілька днів середня кількість виписок з лікарень почала перевищувати середню кількість добових госпіталізацій.

В майже всіх регіонах почалось помітне покращення епідеміологічної ситуації. Зокрема, в Херсонській області епідемія пішла на спад, кількість нових випадків вже в декілька разів впала. Проте є такі регіони, як, наприклад, Вінницька, Закарпатська, Полтавська, Миколаївська області, де ще відбувається зростання.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка