Смертність зростає: в Україні зафіксували два рекорди за час пандемії Covid-19

Смертність зростає: в Україні зафіксували два рекорди за час пандемії Covid-19
Джерело: Depositphotos

В Україні смертність від коронавірусу зросла на 17% – в середньому до 300 осіб за добу.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

– За тиждень кількість госпіталізацій зросла на 21%, смертність — на 17%, а зайнятість Covid-реанімацій наразі становить 65%, – зазначив він.

Ганиченко розповів, що святкові дні вплинули на зниження темпів зростання різних показників, тому зараз потрібно бути напоготові, бо наступного тижня ситуація може погіршитися.

Зараз дивляться

Станом на 19 жовтня в Україні зафіксували найбільшу кількість летальних випадків, які спричинили ускладнення від Covid-19. За добу померли 538 людей. Минулий рекорд був 481 випадок.

За словами аналітика, з огляду на поточну динаміку захворюваності та смертності, до кінця року через коронавірус у країні може померти від 68 до 92 тис. людей.

Також Україна займає друге місце у Європі за кількістю смертей на 100 тис. населення (за останні 14 днів). Водночас збільшення кількості червоних зон спричинило пришвидшення темпів вакцинації. Так, за добу вакцинувалися 193 069 осіб. У Херсонській області кількість щеплень першою дозою зросла майже вдвічі за тиждень (+91%).

Ганиченко додав, що у регіонах можуть щоденно робити до 250-350 тис. щеплень від Covid-19 у порівнянні із поточним показником у 193 тис.

У МОЗ також вважають, що вакцинуватися можуть більше людей. Тому для регіонів встановили цільові показники охоплення вакцинацією від Covid-19 на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

Джерело: KSE

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка