Телефонуйте у швидку! Які рідкісні симптоми може викликати Covid-штам Омікрон

кисень,коронавірус, лікарня
Джерело: Depositphotos

Новий штам коронавірусу Омікрон почав швидко поширюватися у всьому світі. Однак деяка інформація про цей варіант досі залишається невідомою, тому його необхідно ще досліджувати.

У Центрі з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) розповіли, що симптоми Covid-штаму Омікрон сильно відрізняються від класичних ознак коронавірусу.

Основні симптоми звичайного коронавірусу: висока температура, постійний кашель і втрата або зміна відчуття смаку або запаху. Водночас ознаки нового штаму Омікрон більше нагадують звичайну застуду з легкими симптомами.

Зараз дивляться

Експерти стверджують, що пацієнти, які інфікувалися цим варіантом, скаржаться на низку симптомів, крім трьох основних. До них належать і ознаки, які свідчать про серйозну загрозу життю пацієнта, під час яких необхідно терміново звернутися по медичну допомогу.

Один із таких симптомів проявляється на шкірі, губах і нігтях. Так, необхідно остерігатися блідої, сірої або синьої шкіри, залежно від її природного відтінку. В CDC стверджують, що це може свідчити про низький рівень кисню в крові.

Також до небезпечних ознак штаму Омікрон належить ускладнене дихання, постійний біль або тиск у грудях, сплутаність свідомості та нездатність прокинутися або не спати.

У центрі попередили, що у разі виникнення цих ознак захворювання необхідно одразу звернутися по медичну допомогу. Науковці раніше зазначали, що штам Омікрон викликає легкий перебіг хвороби, тому названі вище симптоми виникають рідко.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка