Три сценарії на осінь. Як уникнути Covid-катастрофи в Україні

Три сценарії на осінь. Як уникнути Covid-катастрофи в Україні
Джерело: Depositphotos

Через зростання кількості нових хворих на коронавірус в Україні восени 2021 року можливі три сценарії розвитку ситуації – помірний, оптимістичний та песимістичний.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів очільник МОЗ Віктор Ляшко.

– У нас є декілька варіантів розвитку подій – помірний, оптимістичний та песимістичний. Розуміємо, яку кількість місць потрібно підготувати, щоб усі три варіанти пройшли безболісно для нашої країни, – зазначив Віктор Ляшко.

За його словами, оптимістичний – коли українська система охорони здоров’я не відчує зростання випадків коронавірусної хвороби, а працюватиме у звичному режимі та надаватиме допомогу іншим пацієнтам.

Зараз дивляться

Але що передбачають два інших варіанти, він не уточнив.

Очільник МОЗ також розповів, що допоможе запобігти масовому поширенню коронавірусу в Україні, це – вакцинація, адаптивний карантин та дотримання протиепідемічних норм, а саме фізичної та соціальної дистанції.

– Яка різниця між фізичною й соціальною дистанцією? Фізична – це відстань 1,5 метра. Соціальна – уникати скупчення людей, – додав міністр.

В Україні за останню добу виявили понад 5 тис. нових випадків коронавірусу. Така кількість свідчить про серйозне погіршення епідситуації у країні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка