Це шанс захиститися від смерті: завідувач львівської лікарні про Covid-вакцинацію

Це шанс захиститися від смерті: завідувач львівської лікарні про Covid-вакцинацію
Джерело: Depositphotos

Вакцинація проти коронавірусу – це шанс, який може захистити від смерті, оскільки імунізація сприятиме легшому перебігу хвороби.

Про це заявила завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова Наталія Матолінець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

– Люди, схаменіться! Світова доказова медицина говорить, що сьогодні немає ніякого іншого ефективного лікування коронавірусної хвороби, окрім вакцинації, – закликала вона.

Матолінець наголосила, що станом на ранок 24 жовтня, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова перебуває 415 хворих на коронавірус.

– За кожною цифрою чиясь доля та трагедія! Вже неможливо читати та слухати ці нісенітниці про ризики, недовіру, чипування, ускладнення та інше. Ризик ускладнень від вакцинації навіть не порівнюється з ризиком смерті від дихальної недостатності під час Covid-19. Вакцинуйтеся та захистіть себе від смерті, – наголосила вона.

Серед Covid-хворих – 49 пацієнтів у реанімації (зафіксували п’ять летальних випадків до опівдня, а за добу померли 11 осіб).

– Подивіться в очі тим 50 пацієнтам, які не вакцинувалися. Вони задихаються у повній свідомості, тому що легені просто знищені. Вони згоріли від того проклятого вірусу, – розповіла завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

За її словами, це були люди, які не зробили щеплення проти коронавірусу. Медик закликала українців вакцинуватися, щоб вберегти себе та своїх рідних.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка