У Харкові у лікарнях розгортають додаткові Covid-ліжка, але не вистачає лікарів

больница
Джерело: Depositphotos

У Харкові кількість хворих на коронавірус щодня зростає. У 17-й міській лікарні готові розгорнути додаткові 30 ліжок для пацієнтів з Covid-19.

Про це повідомив головний лікар медзакладу Дмитро Черепов після брифінгу в міській раді. Проте у лікарні бракує персоналу, щоб ці ліжка обслуговувати.

– Це додаткові розгорнуті ліжка за рахунок щойно відремонтованого відділення. Умови чудові. Зараз проходить монтаж кисню, я очікую на ліжка від постачальників, і ми набираємо бригади для працевлаштування, — зазначив він.

Черепов стверджує, що у кожній бригаді має бути три лікарі та дев’ять медсестер і санітарок. Шукають анестезіологів, терапевтів, медсестер та молодших медсестер. Нині у лікарні приймають хворих на 390 ліжках. Після розгортання у лікарні буде 420 ліжок для хворих на коронавірус.

Зараз дивляться

Це найбільша кількість ліжок серед міських лікарень. Але також важливо, щоб біля хворих були відповідні спеціалісти, які зможуть їм допомогти.

Крім того, у залізничній лікарні №2 з 7 жовтня також почали приймати пацієнтів, у яких діагностували Covid-19. За словами голови Харківської облдержадміністрації Михайла Черняка, там розгорнули 200 ліжок.

8 жовтня можуть почати прийом пацієнтів з коронавірусом лікарні у Вовчанську. Головний лікар Вовчанської лікарні Костянтин Тищенко стверджує, що у Covid-відділенні буде 50 ліжок. З них 27 буде на потоковому кисні.

Також 11 жовтня планують відкрити відділення для лікування хворих на коронавірус у лікарні в Ізюмі. Там планують розгорнути 160 місць, проте остаточна цифра поки що невідома.

У Харкові з 10 жовтня запровадять нові карантинні заходи, встановлені для помаранчевого рівня епідемічної небезпеки. Це пов’язано з погіршенням ситуації з Covid-захворюваністю в регіоні.

Джерело: Суспільне

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка