У KSE назвали області, близькі до запровадження червоної зони карантину

У KSE назвали області, близькі до запровадження червоної зони карантину
Джерело: Depositphotos

В Україні через збільшення кількості хворих на коронавірус дедалі більше областей можуть потрапити до червоної зони епідемічної небезпеки.

Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко під час брифінгу 25 січня.

За словами експерта, наразі спалах коронавірусу зосереджений в західних регіонах. Івано-Франківська область вже перейшла у червону зону.

Зараз дивляться

– Два регіони – Рівненська та Львівська області – вже показали індикатори входження в червоний рівень. Ми очікуємо найближчими днями засідання Державної комісії з ТЕБ і НС щодо посилення там карантину, – зазначив Ганиченко.

Водночас з 27 січня Рівненська області потрапить у червону зону карантину. Таке рішення ухвалила комісія 25 січня.

У зоні ризику залишаються Чернівецька, Львівська, Тернопільська та Вінницька області. Також початок спалаху захворюваності спостерігається на сході України. У зоні найбільшого ризику перебуває Сумська область.

Станом на 25 січня у помаранчевій зоні перебуває 13 областей України. У трьох регіонах перевищений рівень госпіталізації. Це Вінницька (62,9), Івано-Франківська (107,4) та Чернівецька (76,0) області.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка