Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив про заохочення за щеплення проти коронавірусу. Усім, хто вакцинується, виплатять по $100.
Саме таким чином міська влада вирішила покінчити з поширенням Covid-19. В основному це пов’язано з новим штамом Омікрон, який став домінуючим у США.
Так, у п’ятницю, 17 грудня, у Нью-Йорку зареєстрували понад 21 тис. випадків зараження коронавірусною інфекцією. Це новий одноденний антирекорд.
Тому в місті й вирішено запровадити програму заохочення, яка вже стартувала і триватиме до 31 грудня. $100 США пропонуються у міських центрах вакцинації та центрах соціальної допомоги SOMOS.
– Це буде найбільша програма стимулювання у Сполучених Штатах Америки, – сказав де Блазіо.
А президент Америки Джо Байден пообіцяв наступного місяця безкоштовні домашні тести на Омікрон, а також нагадав, що вакцинація і Covid-сертифікати – це не для контролю за життям, а для збереження життя американців.
Джерело: Axios