В рамках ініціативи “Допомога Схід”: Україна отримала медичну гуманітарку з Франції

гуманитарка франция

В Україну з Франції прибув гуманітарний вантаж медичного призначення в рамках міжнародної стратегічної ініціативи Допомога Схід.

Цього разу допомогу отримали Національний військово-медичний клінічний центр у Києві та Військово-медичний клінічний центр Східного регіону.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила пресслужба Об’єднаних сил ЗСУ України.

Зараз дивляться

За словами засновника ініціативи, командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вантаж складається з дезінфікувальних засобів, ліків, медичних витратних матеріалів, перев’язувальних матеріалів, а також засобів гігієни.

– Допомога передана Асоціації Медична та благодійна допомога Франція-Україна на чолі з віцепрезидентом Діаною Дольс у співпраці з посольством України у Франції та французькими регіональними агентствами охорони здоров’я, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що вантаж доставлений в Україну за безпосереднього сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

Розмитнення вантажу та підготовка замовлень здійснена організацією Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги.

Повідомляється, що за період роботи проєкт охопив своєю діяльністю 55 медичних закладів, переважна кількість яких розташована поблизу районів бойових дій. До лікарень було передано понад 215 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення, наголосив Сергій Наєв.

Джерело: Командування об’єднаних сил ЗСУ

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка