Фото Новини

Її вважають божеством: в Індії 6-річну дівчинку, яка народилася з хоботом, прооперували

операція
Джерело: Depositphotos

В Індійській провінції Уттар-Прадеш лікарі здійснили операцію 6-річній дівчинці, яка народилася з хоботом замість носа.

В результаті після операції у дитини два носи. Спеціалісти рекомендували батькам зачекати з наступними оперативними втручаннями. Але у міру дорослішання дівчинці знадобиться низка пластичних операцій.

Нині батьки збирають кошти на майбутні процедури, щоб дівчинка мала звичайну зовнішність. Адже самі вони не зможуть покрити вартість лікування дитини.

Зараз дивляться

6-річна дівчинка – четверта дитина у своїй родині. Вроджена патологія спочатку лякала людей, але згодом її почали називати втіленням на землі Бога добробуту і мудрості Ґанеші, який має обличчя слона. Місцеві жителі дали їй ім’я – Лакшмі, що означає богиня багатства і процвітання.

За словами батьків дитини, на свята люди приходять до неї з усієї округи та несуть частування, подарунки для Лакшмі. Вони просять її благословення, адже вірять, що вона – прояв Ґанеші. Це Бог удачі та мудрості в індуїзмі.

Нещодавно в Ізраїлі здійснили першу в країні операцію з розділення сіамських близнюків. Вони народилися зі зрощеними потилицями.

Після операції діти почуваються добре.  За прогнозами лікарів, після розділення вони зможуть вести повноцінний спосіб життя.

Джерело: DailyStar

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка