З 27 березня: у низці областей України скасують червоний рівень епідемічної небезпеки

коронавирус
Джерело: Depositphotos

У низці областей України буде скасовано червоний рівень епідемічної небезпеки, введений свого часу у зв’язку з високим рівнем захворюваності на коронавірусну інфекцію в цих регіонах.

Таке рішення було ухвалено сьогодні, 28 березня, після позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

– За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 27 березня 2022 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської, Рівненської та Хмельницької областей, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Міністерству охорони здоров’я України було доручено розробити зміни до постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року Про встановлення карантину і введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Зараз дивляться

Зміни стосуються особливостей застосування обмежувальних протиепідемічних заходів на території регіонів у зв’язку з введенням в Україні з 24 лютого 2022 року воєнного стану.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка