Covid-19 у Британії: вагітних закликали обов’язково вакцинуватися

беременность
Джерело: Depositphotos

Уряд Великої Британії закликає вагітних жінок негайно отримати щеплення від Covid-19. Це пояснюється тим, що майже всі вагітні, які потрапили до лікарні з симптомами Covid-19, не були вакциновані.

Водночас запускається рекламна кампанія, щоб залучити вагітних  отримати перше, друге або бустерне щеплення.

У матеріалах кампанії будуть висвітлені ризики Covid-19 для матерів та дітей, а також свідчення вагітних жінок, які отримали вакцину, що транслюватимуться по радіо та у соціальних мережах.

Зараз дивляться

Уряд заявляє, що досвід медзакладів та медичні експерти свідчать, що вакцини проти Covid-19 безпечні для вагітних жінок і не впливають на фертильність.

Міністерство охорони здоров’я та соціального забезпечення послалося на статистику Системи акушерського нагляду Великої Британії, згідно з якою 96,3% вагітних жінок, які потрапили до лікарень із симптомами Covid-19 у період з травня до жовтня, не були вакциновані, третина з них потребувала респіраторної підтримки.

За даними Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту, близько 20% жінок, які потрапили до лікарень із вірусом, потребують дострокових пологів, а 20% їхніх дітей потребують догляду в неонатальному відділенні.

Вагітні жінки ризикують отримати ускладнення від коронавірусу. Щоб захиститись від інфекції, необхідно вакцинуватися. Акушер-гінеколог вищої категорії Наталія Лелюх розповіла, яку вакцину вибрати вагітним жінкам та коли можна зробити щеплення.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка