Фото Новини

Заручниця локдауну: у Китаї жінка вимушено жила у незнайомого чоловіка кілька днів

локдаун
Джерело: Depositphotos

У Китаї жінка прийшла на перше сліпе побачення до чоловіка, як раптом в місті оголосили жорсткий локдаун через різке збільшення випадків інфікування Covid-19. В результаті їй довелося залишитися у практично незнайомої людини на кілька днів.

Жінка на ім’я міс Вонг написала про цю свою історію в китайській соцмережі WeChat.

Зараз дивляться

Зокрема, вона зізналася, що перебуває в такому віці, що вже час би і заміж. Занепокоєні тривалим дівоцтвом дочки батьки організували їй понад 10 сліпих побачень, тобто зустрічей з чоловіками, яких дівчина не знала.

Приблизно на п’ятій зустрічі потенційний здобувач руки і серця запросив міс Вонг до себе додому. Пообіцяв пригостити обідом, оскільки вміє смачно готувати.

Обід був у розпалі, коли в районі, де живе чоловік, оголосили жорсткий локдаун через спалах коронавірусної інфекції: було заборонено виходити з дому кілька днів.

У підсумку дівчина на виданні викладала в соцмережі відео про те, як живе у вимушеному ув’язненні. Розповідала, що чоловік мало розмовляє, але готує і як може доглядає за нею.

Незрозуміло, чи перебувають вони досі замкненими в його будинку. Проте в останні дні в Чженчжоу, де все це сталося, все ще багато випадків Covid-19.

У місті зафіксували понад 100 інфікованих на тиждень. Тому там закрили багато підприємств, ввели локдаун і почали масове тестування.

А між тим, головний санітарний лікар України Ігор Кузін не виключає ще одного нокдауну і в Україні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка