Завдання президента: вакцинувати від коронавірусу 70% держслужбовців за два тижні

вакцинація
Джерело: Depositphotos

У Кабінеті міністрів України мають розробити комплекс заходів для боротьби з підробкою ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію проти Сovid-19.

Потрібно також налагодити контроль за виконанням усіх карантинних заходів як українцями, так і іноземними громадянами, які в’їжджають в Україну з-за кордону.

Ці питання обговорювалися на селекторній нараді з питань протидії пандемії Covid-19, що відбулася під головуванням президента України Володимира Зеленського.

Зараз дивляться

Зазначалося, що потрібно притягувати до відповідальності головних лікарів медичних закладів, де зафіксовані порушення, та туристичні агенції, які сприяють отриманню підроблених сертифікатів і тестів.

Міністерствам і центральним органам влади відведено два тижні, щоб відзвітувати про рівень вакцинації серед своїх працівників.

За цей період бажано вакцинувати двома дозами 70% працівників. Глава держави зазначив, що хороші показники мають Міністерство оборони, де щеплення двома дозами вже отримали 84% працівників, та Міністерство внутрішніх справ – 68%.

Аналогічних показників потрібно досягти й серед освітян.

– Педагоги активно вакцинуються. Вже понад 70% працівників закладів освіти отримали щеплення, – зауважив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він також нагадав, що 10-й тиждень поспіль в Україні зростає кількість нових випадків хвороби на Сovid-19. На сьогодні у країні 94 540 хворих.  Із 16 706 ліжок, зайнятих пацієнтами з підозрою на коронавірусну хворобу, лише 3% ліжок зайняті вакцинованими громадянами.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка