9 червоних областей в Україні і власна вакцина у Бразилії – коронавірус 27 березня

27 Березня 2021, 18:40 Людмила Грубнік
9 червоних областей в Україні і власна вакцина у Бразилії – коронавірус 27 березня
Джерело: Depositphotos

Станом на 27 березня у світі продовжує поширюватися коронавірус. Країни борються з пандемією за допомогою вакцинації, продовжують дотримуватися й карантинних обмежень.

У суботу на планеті підтвердили у 125 507 698 випадків коронавірусу, 2 755 212 людей померло від ускладнень, викликаних вірусом.

В Україні зафіксували 1 614 707 випадків хвороби, летальність у країні – 31 751 померлий за увесь час пандемії.

Вакцинація в Україні та світі

Країни світу продовжують боротися з вірусом за допомогою вакцин. Фахівці активно розробляють речовини. Наприклад, про створення власної вакцини ButanVac заявили у Бразилії.

В Україні ж для вакцинації використовують завезені речовини. За словами очільника МОЗ Максима Степанова, Україна може виробляти власні вакцини, але це буде дорожче, і потрібно чекати щонайменше два роки.

Тим часом в Офісі президента повідомили, що найближчими тижнями Україна очікує на додаткові партії китайської вакцини проти коронавірусу від компанії Sinovac Biotech. Країна цього тижня вже отримала 215 тис. доз.

Але, за словами президента Володимира Зеленського, підписаний контракт передбачає отримання майже 2 млн доз вакцини проти коронавірусу.

Карантин в Україні та світі

У світі спостерігається тенденція посилення карантинних заходів. Дію карантину продовжили у Німеччині, а у Польщі посилюють заходи через складну ситуацію з коронавірусом.

Тим часом в Україні у медичних закладах від коронавірусу лікуються 43 585 хворих. Всього в країні введено 74 927 ліжок для пацієнтів з Covid-19. За словами головного санлікаря Віктора Ляшка, динаміка випадків коронавірусної хвороби у світі знову показує тенденції до зростання.

Зокрема, у Польщі, де останні два дні кількість виявлених випадків перебуває на рівні 35 тис., для госпіталізації виділено 35 444 ліжок, з яких 26 511 зайняті.

В Україні діє адаптивний карантин. Згідно з оновленою інформацією МОЗ, до червоної зони 27 березня потрапили вже дев’ять регіонів України та Київ, майже всі інші – у помаранчевій. Лише Херсонська область перебуває у жовтій зоні.

Коронавірус в Україні

В Україні продовжує збільшуватися добових приріст хворих на коронавірус.

У суботу зафіксували 17 424 нових випадки.

Детальніше про коронавірус в Україні та світі читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка